دستگاه تصفیه آب خانگی

دسته بندی ها :
دستگاه تصفیه آب خانگی
دستگاه تصفیه آب خانگی و تفاوت بین انواع مدل ها
مجموعه کوثر آب فردوس – دستگاه تصفیه آب خانگی و تفاوت بین انواع مدل ها  – امروزه دستگاه تصفیه آب خانگی با برند های بسیار زیاد در بازار کشور موجود می باشد. نکته ی قابل توجه در بیشتر این دستگاه های تصفیه آب خانگی شباهت ظاهری بسیار زیاد می باشد که به این دلیل خریدار دچار سردرگمی می شود. با توجه به اینکه دستگاه تصفیه آب خانگی با روش اسمز معکوس روش نسبتا جدیدی می باشند. بسیاری از مصرف کنندگان از نوع مکانیزم تصفیه اطلاع خاصی ندارند. به همین دلیل در ادامه می خواهیم اندکی به اساس کار دستگاه های تصفیه آب خانگی بپردازیم.
اساس تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب خانگی
مهمترین بخش از یک دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله ی ممبران می باشد. به این معنی که آب پس از عبور از فیلتر های مرحله ی اول، دوم و سوم که به ترتیب فیلترهای پلی پروپیلنی، کربن پودری و کربن بلاک می باشند و نقش پیش تصفیه برای ممبران را دارند. در واقع فیلترهای موجود در این بخش تنها ذرات با اندازه ی بزرگ تر از 5 میکرون و همچنین مواد آلی و کلر آزاد را جداسازی می کنند و مانع از ورود این مواد به ممبران می شوند. کار اصلی در فرایند تصفیه ی آب در ممبران صورت می گیرد که با استفاده از روش های خاص و استفاده از فشار آب، نمک های محلول در آب را جداسازی می نماید و در اصطلاح آب شیرین می شود. بنابر این وجود پمپ و ممبران در دستگاه تصفیه آب از ملزومات می باشد و چنانچه دستگاهی فاقد ممبران باشد در واقع هیچ تأثیری در شیرین سازی آب ندارد.
دلایل تفاوت در کیفیت با وجود تشابه ظاهری دستگاه تصفیه آب
امروزه در بازار کشور دستگاه های بسیاری با ظاهر مشابه وجود دارد. تفاوت در قیمت این دستگاه ها از تفاوت در کیفیت قطعات و کیفیت ساخت ناشی می شود. تمامی تجهیزات به کار رفته در این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. حتی اگر قطعات با کیفیت به صورت مناسب ساخته نشوند باز هم کارکرد مناسب نخواهد داشت. از این رو استفاده از تجهیزات با کیفیت و ساخت صحیح دستگاه عامل بسیار مهمی در قیمت و کارکرد دستگاه ها می باشد. به عنوان مثال اگر پمپ این دستگاه به درستی انتخاب نشود نمی تواند مقدار آب مورد نیاز را با فشار مناسب به ممبران برساند و در نتیجه دستگاه تصفیه آب عملکرد مناسب نخواهد داشت. یا به عنوان مثال دیگر اگر از ممبران های بی کیفیت استفاده شود، کیفیت آب تصفیه شده مناسب نخواهد بود.
گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب
یکی دیگر از مسائل بسیار مهم در زمینه ی دستگاه های تصفیه آب ارائه ی گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب می باشد. شرکت مجموعه کوثر آب فردوس به عنوان بزرگترین تأمین کننده ی دستگاه ها و تجهیزات تصفیه آب خانگی، کلیه ی دستگاه های خود را گارانتی می نماید. ضمن اینکه تمامی تجهیزات یدکی مورد نیاز همواره در انبار این شرکت موجود است. در زمینه ی اعزام نیروی متخصص برای نصب و بهره برداری نیز مجموعه کوثر آب فردوس همواره پیشگام بوده است.
مجموعه کوثر آب فردوس آمادگی ارائه خدمات در زمینه هوزینگ را دارد.
مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.
خرید  تصفیه آب صنعتی
فروش تصفیه آب صنعتی
ساخت تصفیه آب صنعتی
– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی
– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی
– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی
خرید تصفیه آب خانگی
برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.
برچسب ها :

نظرات شما

0
X