آب لوله کشی در کشورهای مختلف

دسته بندی ها :
آب لوله کشی در کشورهای مختلف

آب لوله کشی در کشورهای مختلف

آب لوله کشی در کشورهای مختلف را می توان به این صورت شرح داد:

 آب لوله کشی در کشورهای مختلف، تهران که از سدهای کرج، لار و لتیان تامین می گردد. دارای کیفیت بالائی بوده. و از این نظر معروفیت جهانی دارد. در سالهای اخیر بعلت کافی نبودن آب این سدها، برای تامین آب مورد نیاز تهران چاههای عمیق در سطح و حومه شهر حفر گردیده.

و آب آن به شبکه شهری اضافه گردیده است. آب این چاهها سختی آب تهران را بالا برده است. و در صورتیکه قبل از ورود به شبکه تصفیه و گندزدایی نگردد. می تواند از طریق نشت پساب منشاء آلودگی های انگلی و میکروبی و فلزات سنگین شود.

از طرف دیگر بالا بودن مقدار کلر تزریقی در تصفیه خانه ها برای مقابله با این آلودگی ها موجب ایجاد آلودگی شیمیایی آب می گردد. که علاوه بر طعم و بوی نامطبوع، کلر موجب ایجاد ترکیبات بیماریزای تری هالومتانها می شود.

و باعث بروز انواع بیماریهای صعب العلاج در انسان میگردند. آب های شهری را بایستی قبل از استفاده از وجود میکروب ها و انگل ها و همچنین کلر و ترکیبات آن و در صورت موجود بودن، از فلزات سنگین پاک نمود.

آب لوله کشی در کشورهای مختلف

آب لوله کشی در کشورهای مختلف

قیمت ارزان آب آشامیدنی در ایران

رتبه دسترسی به آب آشامیدنی ایران، با امتیاز 58.19، 78 است. و از نظر دسترسی به آب بهداشتی هم با امتیاز 92.23، جایگاه 36 ام دنیا را دارد.

به گفته مسئولان هزینه ای که بابت هر مترمکعب آب در ایران از مصرف کننده گرفته می شود. به طور متوسط 10 سنت است.در حالیکه قیمت هر مترمکعب آب در اروپا 3.14 دلار و ترکیه 1.36 دلار است.

قیمت هر مترمکعب آب در بخش عمده ای از اروپا و استرالیا 3.14 دلار است. این قیمت در کانادا 1.92دلار و در ترکیه 1.36دلار است. قیمت هر مترمکعب آب در کشورهای دانمارک و فرانسه نیز به ترتیب 4.32 دلار و 3.24 دلار است .

مجموعه کوثر آب فردوس آمادگی ارائه خدمات در زمینه هوزینگ را دارد.

مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.

خرید  تصفیه آب صنعتی

فروش تصفیه آب صنعتی

ساخت تصفیه آب صنعتی

– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی

– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی

– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید تصفیه آب خانگی

برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

Comments are closed.

0
X