دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دسته بندی ها :
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب  نیمه صنعتی (آب شیرین کن نیمه صنعتی) در مدل های آبدهی GPD100  GPD  400  و ظرفیت های نیمه صنعتی و مورد نیاز مشتریان بر اساس نوع آب لب شور تا محدوده شوری 2000 میلی گرم بر لیتر قابل عرضه میباشد. و در مدل های شور تر و مدل های دریایی می بایستی دستگاه ها ی صنعتی مورد استفاده قرار گیرد

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستورالعمل و عملکرد کاربردی فیلتر های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ، آب تصفیه کن به روش اسمز معکوس

مرحله اول: فیلتر پلی پروپیلن pp: قابلیت حذف کلیه رسوبات، شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون.

مرحله دوم: فیلتر کربن گرانول که قابلیت حذف کلر آزاد، سموم کشاورزی، تری هالومتان ها، طعم، رنگ و بوی نامطبوع آب.

مرحله سوم: فیلتر کربن بلاک که قابلیت آن همانند کربن گرانول است، به اضافه این که کلیه ذرات بزرگتر از 0.005 میلیمتر را نیز حذف می کند.

مرحله چهارم: فیلتر RO ممبران، حذف میکروبها، قارچ، کیست، انگل، نیترات، ویروس ها، مواد سمی، آب شیرین کن و پایین آورنده سختی آب با دقت 0001/0 میکرون.

مرحله پنجم: فیلتر کربن نهایی : این فیلتر هر نوع طعم و بوی احتمالی ناشی از ذخیره شدن آب در مخزن دستگاه را حذف می نماید.

ویژگی ها و مشخصات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تولید آب تصفیه شده با استاندارد معتبر جهانی (NSF) با ظرفیت 1000 تا 1500 لیتر در شبانه روز قابلیت نصب آسان در اماکن مختلف  رستوران ها ادارات و سازمان های دولتی و تغییر دسترسی آسان و بیشتر به آب تصفیه شده و جایگزینی آن با آب بطری در مدل های پایه دار

– جلوگیری از رسوب در کتری، چای و قهوه ساز، اتوی بخار و سماور

– تبدیل آبهای لب شور به آب شیرین و گوارا توسط غشاهای اسمز معکوس

– اضافه شدن مواد معدنی و کانی های مورد نیاز بدن به آب آشامیدنی، پس از تصفیه کامل آن

– قابلیت تولید حداکثر 50 لیتر آب تصفیه شده در ساعت

حداقل دما: 5 درجه سانتی گراد

حداکثر دما: 50 درجه سانتی گراد

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

توصیه می شود که فیلترهای سه مرحله اول (الیافی 5 میکرون، الیافی 1 میکرون، کربن فعال) هر شش ماه یکبار تعویض شوند.

در صورت آلوده بودن بیش از حد آب ورودی، توصیه می شود با تغییر رنگ فیلتر های الیافی و یا افت فشار آب خروجی، فیلتر های سه مرحله اول تعویض شوند.

فیلتر اصلی دستگاه ( RO Membrane ) در صورت تعویض به موقع فیلتر های سه مرحله اول، گاه تا دو سال نیز عمر می کند. فیلتر مرحله پنجم (کربن نهایی) می بایست هر 1 سال تعویض شود.

ضمانت دستگاه تصفیه آب:

عموماًدستگاه های تصفیه آب، دارای یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و گارانتی دستگاه تصفیه آب از مرحله نصب دستگاه محاسبه می گردد.

مزایای دستگاه تصفیه آب:

پیشگیری و رفع سنگ کلیه، انواع سرطان، بیماریهای گوارشی، عفونی، پوستی، عصبی و کلاً 070/0 بیماریها توسط دستگاه تصفیه آّب از بین می رود

حذف میکروب ها، ویروس ها، انگل، کیست، قارچ، نیترات، سم آرسنیک، کلر، مواد سمی حاصل از آفت کشها، زنگ زدگی لوله ها، رسوبات و املاح مضر، گل ولای، شن و ماسه، رنگ، بو و طعم بد آب به خاطر استفاده از تمام فیلترهای دقیق با آخرین تکنولوی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی.

تصفیه آب در آخرین نقطه شبکه لوله کشی در آشپزخانه و در هنگام مصرف بوده، بدین ترتیب مانع آلوده شدن دوباره آب توسط لوله های شهری و ساختمانی می شود. با توجه به حجم آن جای کمی را اشغال کرده و بخاطر اتصال مستقیم و مخزن دار بودن توسط یک شیر مجزای کوچکتر بصورت همیشگی آب تصفیه شده را در اختیار شما قرار میدهد.

دستگاه تصفیه آب، علاوه بر رفع بیماریها موجب رقیق شدن و گردش سریع خون در رگها می شود. همچنین آرامش اعصاب، کارکرد بهتر کلیه و قلب نیز می شود. پیش گیری از افزایش فشار خون، ایجاد شادابی، طراوت پوست،جلوگیری از ایجاد جرم بر روی دندانها، رفع بوی بد دهان، کاهش اضطراب و… می شود.

مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.

خرید  تصفیه آب صنعتی

فروش تصفیه آب صنعتی

ساخت تصفیه آب صنعتی

خرید تصفیه آب نیمه صنعتی

فروش تصفیه آب نیمه صنعتی

ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید تصفیه آب خانگی

برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

Comments are closed.

0
X