تصفیه آب صنعتی

دسته بندی ها :
تصفیه آب صنعتی
دستگاه تصفیه آب صنعتی industrial water filtration device  
 برای بهره برداری بهتر از فرایندهای صنعتی که بر پایه استفاده از آب تصفیه شده با دستگاه های تصفیه آب صنعتی می باشند استفاده می شود. از جمله فرایند گرم کردن، خنک کردن، اجرا، شستشو، تمیز کردن که هزینه های عملیاتی، خطرات احتمالی را کاهش می دهد.
دستگاه های تصفیه آب صنعتی بی کیفیت سبب صدمات احتمالی به لوله ها و تجهیزات می شود. احتمال رسوب و خوردگی در بویلرهای بخار آب افزایش یافته و این نیاز به سوخت بیشتر جهت گرم کردن همان مقدار آب را سبب می شود.
در برج های خنک کننده نیز احتمال رسوب و خوردگی ایجاد می شود که آب بی کیفیت، گرم و کثیف داخل برج احتمال رشد باکتری و بیماری لژیونر که نتیجه ای مرگ آور می باشد را به وجود می آورد. همچنین تصفیه آب جهت بالا بردن کیفیت آب در تماس با محصول مانند نیمه رساناها و یا آب مربوط به خود محصول مانند نوشیدنی هاف داروسازی و … می شود.
آب های خانگی نیز در صورتی که اندازه گیری های بهداشتی مناسبی انجام نشود می توانند غیرقابل اطمینان برای آشامیدن شوند.
انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی
مجموعه کوثر آب فردوس به عنوان سازنده دستگاه های تصفیه آب استاندارد و با کیفیت صنعتی به روش اسمز معکوس در سایزهای مختلف و برای آب هایی با شرایط خاص دو دهه است که آبی با کیفیت بالا در اختیار مشتریان خود می گذارد.
کوثر آب فردوس دستگاه های تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی را برای آب های مختلف- لب شور و آب دریا –  با برندهای با کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد.
این شرکت دارای دو دهه تجربه در زمینه ساخت، نصب و بهره برداری و مشاوره سیستم های صنعتی تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد.
مجموعه کوثر آب فردوس قادر به اجرای پروژه های اجرایی بنا به درخواست مشتری، در ظرفیت های مختلف و با به کارگیری تجهیزات مختلف (بنا به درخواست مشتری) به همراه پیش فیلتراسیون و پس فیلتراسیون می باشد.

در ادامه شما را با برخی از کاربردهای دستگاه تصفیه آب در اندازه صنعتی industrial water filtration  در صنایع مختلف آشنا می کنیم
  دسته بندی براساس فرآیند تصفیه آب :
شیرین سازی آبهای شور با دستگاه تصفیه آب صنعتی (اسمز معکوس)
اسمز معکوس
پکیج گندزدایی آب با ازن
پکیج گندزدایی آب با کلر
فیلترهای شنی
فیلترهای کربنی
ستون های رزینی آنیونی کاتیونی
ستون های رزینی سختی گیر
میکروفیلتراسیون
اولترافیلتراسیون
نانوفیلتراسیون
پکیج آب شیرین کن قابل حمل
مجموعه کوثر آب فردوس آمادگی ارائه خدمات در زمینه هوزینگ را دارد.
مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.
خرید  تصفیه آب صنعتی
فروش تصفیه آب صنعتی
ساخت تصفیه آب صنعتی
– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی
– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی
– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی
خرید تصفیه آب خانگی
برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X