آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه

دسته بندی ها :
آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه

آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه

همان‌طور که می‌دانید آب بیش از سه‌چهارم سطح کره زمین را پوشانده است. لیکن اینجا آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه مورد بحث قرار می گیرد. تنها حدود ۸/۲ درصد از آب‌های موجود قابل مصرف می‌باشد. و تنها 62 درصد از آن در رودخانه‌ها جاری بوده و یا به‌صورت دریاچه‌های آب شیرین است. و منابع زیرزمینی قرار گرفته‌اند و انسان‌ها آب آشامیدنی خود را از این منابع تأمین می‌نمایند.

abbb-compressor

آلودگی آب شرب و اهمیت تصفیه

امروزه این منابع محدود آب شیرین قابل دسترس در معرض انواع آلودگی‌های میکروبی و شیمیائی قرار گرفته‌. و آلاینده‌های فراوانی از طریق فاضلاب‌های صنعتی و کودهای شیمیائی منابع حیاتی انسان‌ها را به‌طور جدی تهدید می‌نماید. آبی که در شهرها یه عنوان آب آشامیدنی شناخته می شود.

با توجه به خشکسالی های اخیر و برداشتهای بی رویه از منابع زیرزمینی که موجب پایین رفتن سطح آب  شده است. و در نتیجه افزایش املاح آب گردیده است از نوع آب های با سختی بالا (املاح زیاد) و احتمالا حاوی برخی آلودگی های زیست محیطی است. که برای قابل شرب شدن نیاز به تصفیه دارد.

میکربها از طریق نفوذ فاضلاب انسانی در آب آشامیدنی به انسان منتقل و موجب امراض مختلف می شوند. مانند: وبا، حصبه، اسهال میکربی و خونی، هپاتیت، سل، دیفتری، انگلهای خونی و کبدی می شوند.

بیماری های ناشی از آب آلوده سالانه نزدیک به یک میلیارد انسان را در روی کره زمین مبتلا می کند و باعث مرگ حدود ۱۰ میلیون نفر می شود.

مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.

خرید  تصفیه آب صنعتی

فروش تصفیه آب صنعتی

ساخت تصفیه آب صنعتی

– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی

– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی

– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید تصفیه آب خانگی

برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

Comments are closed.

0
X