فواید نوشیدن آب تصفیه شده

دسته بندی ها :
فواید نوشیدن آب تصفیه شده

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

فواید نوشیدن آب تصفیه شده عبارتند از:

-از فواید نوشیدن آب تصفیه شده می توان ابتدا به افزایش کارایی مغز اشاره کرد.

– داشتن پوستی سالم،زیبا و لطیف و از بین رفتن بیماریهای پوستی از قبیل جوش و آکنه

– کاهش خطر ابتلا به سرطان و بیماریهای کبد

– ازبین رفتن بوی بد دهان و ناراحتی دستگاه گوارشی و جلوگیری از بیماریهای کلیوی و مجاری ادرار

– کمک به حفظ سلامت عضلات و مفاصل بدن

– کاهش خطر ابتلا به ناراحتیهای قلب و عروق

– کاهش وزن و تناسب اندام

– داشتن انرژی و نشاط بیشتر

– جلوگیری از ورود کلر به بدن

– کاهش زمان پخت و پزغذا و تهیه چای با عطر و طعم و رنگ دلپذیرتر

Ab-shorb-compressor

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

تحقیقات نشان داده است که پس از خوردن 2 لیوان آب 10 تا 40 دقیقه طول می کشد تا متابولیسم بدن شروع شود.و وقتی متابولیسم شروع شد 30% سریعتر کالری سوزانده می شود. و از آنجاییکه همه عملیات بدن به آب نیاز دارند، بدیهی است وقتی آب کم به بدن برسد همه چیز در بدن کندتر پیش می رود.

فواید نوشیدن آب تصفیه شده عبارتند از:

یک فرد سالم باید روزانه یک لیتر آب بنوشد که البته برای فرد بیمار مقادیر بیشتری مورد نیاز است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید آب درد را هم تسکین می دهد.

و اگر فردی دچار هیجان شدید ناراحتی یا اضطراب شده باشد با نوشیدن  آب تسکین می یابد. بی آب شدن بدن روند بروز برخی بیماریها از جمله سنگ کلیه را تسریع می کند.

نوشیدن آب کارایی مغز را نیز بالا می برد و اگر یادتان نمی آید در ابتدای این مقاله چه نوشته بود احتمالا مغزتان خشک شده است. در مغز، آب مایعاتی که پروتئین و آنزیم ها را حمل می کند رقیق کرده و به رساندن این مواد به مقصد کمک می کند وقتی آب بدن کم می شود اینن مایعات برای رساندن بار خود کندتر میشود و عملکر د مغز نیز آسیب می بیند.

مامی دانیم که زندگی بشر مستقیما با کیفیت آب اطراف و درون ما ارتباط دارد و اگر بدانیم که بیش از دوسوم بدن انسان را آب تشکیل داده درخواهیم یافت که چرا به زعم  بیکر Baker تاریخ تصفیه آب به دو هزار سال پیش از میلاد می‌رسد.

این مراحل تصفیه‌ای شامل جوشاندن و صاف کردن آب آشامیدنی می‌شده است. این حقیقت که عملیات تصفیه آب در اسناد پزشکی زمان‌های قدیم دیده می‌شود.

بیان‌گر آن است که بین پاکیزگی آب و سلامتی بشر ارتباطی مشاهده شده است. بقراط که پدر پزشکی جدید شمرده می‌شود می‌گوید: هرکس که می‌خواهد به نحوی شایسته در پزشکی به بررسی و تحقیق بپردازد باید آب مورد مصرف ساکنین یک ناحیه را مورد توجه قرار دهد. زیرا آب در سلامت انسان‌ها بسیار نقش دارد.

در شهر ونیز

در شهر ونیز که بر روی جزیره‌ای بدون منبع آب شیرین قرار گرفته است، آب حاصل از بارندگی از طریق حیاط‌ها و بام‌ها که متصل به آب‌انبارهای بزرگ بودند سرازیر می‌شد و در مسیر حرکت خود از فیلترهای شنی عبور می‌کرد.

در آغاز سده ۱۹ میلادی تصفیه منابع آب برای مصرف عموم در مقیاس بزرگ آغاز گردید. شهر بیزلی در اسکاتلند به‌عنوان اولین شهری که آب مصرفی آن مورد تصفیه قرار گرفت شهرت دارد.

پیشرفت‌های انجام شده در فرایندهای تصفیه آب در طول قرن حاضر از آن‌چه که قبلاً در طی تمام تاریخ رخ داده بیشتر است. تنها در طی ۳۰ الی ۴۰ سال اخیر آگاهی‌های علمی بر فرایندهای تصفیه آب عملاً تأثیر گذار بوده است.

مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.

خرید  تصفیه آب صنعتی

فروش تصفیه آب صنعتی

ساخت تصفیه آب صنعتی

– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی

– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی

– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی

خرید تصفیه آب خانگی

برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :

نظرات شما

Comments are closed.

0
X