آب تصفیه در صنعت کشاورزی

دسته بندی ها :
آب تصفیه در صنعت کشاورزی
صنعت کشاورزی
با کاهش میزان آب های شیرین سطحی و ذخایر زیرزمینی هر روز شاهد افزایش میزان شوری در آب های موجود در سفره های زیر زمینی هستیم. این مسئله باعث شده است که بسیاری از باغ ها و مزارع  واقع در این مناطق با مشکل جدی کمبود آب روبرو باشند. از این رو میزان استفاده از آب شیرین کن های غشایی با ریت بالایی در حال افزایش است.
به عنوان مثال در استان کرمان که یکی از مهمترین قطب های تولید پسته در کشور می باشد شاهد هستیم که میزان TDS آب چاه تا نزدیک به 15000 ppm بالا رفته است که عملا امکان کاشت پسته با این آب را غیر ممکن کرده است. میزان شوری بالای آب باعث افزایش شوری خاک شده و تأثیر بسیار زیادی در بهره وری خواهد داشت.
آب شیرین کن های غشایی یکی از مهمترین و موثر ترین راه ها برای کاهش میزان شوری آب است که در حال حاضر نیز در بسیاری از باغ ها و مزارع مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربرد دیگر آب شیرین کن های غشایی(اسمز معکوس) در گلخانه ها می باشد که میزان شوری آب بسته به نوع محصول کاهش داده می شود و از این طریق راندمان تولید افزایش بسیار قابل توجهی خواهد داشت.
دستیابی به راندمان تولید بالا در کنار کمترین هزینه ی عملیاتی و اولیه نکته ی بسیار مهمی است که توجیه پذیری اقتصادی استفاده از این سیستم در بخش کشاورزی را مشخص می کند.
مجموعه کوثر آب فردوس با داشتن سابقه ای طولانی در این عرصه تجربه های بسیار زیادی چه در زمینه ی ساخت آب شیرین کن های کشاورزی و چه در بخش گلخانه ای دارد.
کافی است اطلاعات مربوط به مشخصات آب خام و میزان آب مصرفی مورد نیاز را به کارشناسان این شرکت اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیشنهاد فنی و مالی دقیق دریافت نمایید.
کاربرد های مشابه
– آبزی پروری
 – هیدروپونیک
– باغبانی، علمی
– گلخانه ها
مجموعه کوثر آب فردوس آمادگی ارائه خدمات در زمینه هوزینگ را دارد.
مجموعه کوثر آب فردوس آماده ارائه ی مشاوره رایگان در زمینه های ذیل می باشد.
خرید  تصفیه آب صنعتی
فروش تصفیه آب صنعتی
ساخت تصفیه آب صنعتی
– خرید تصفیه آب نیمه صنعتی
– فروش تصفیه آب نیمه صنعتی
– ساخت تصفیه آب نیمه صنعتی
خرید تصفیه آب خانگی
برای برقراری تماس می توانید با شماره های 09121557086 و 08642227989 تماس حاصل فرمایید. یا به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

برچسب ها :
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب مرتبط

نظرات شما

Comments are closed.

0
X